HAKKIMIZDA

Hakkımızda

SAKA GRUP 2018 yılında Serin Proje nin Fuar Alanlarındaki Stantlar için Statik Hesap zorunluluğunun getirilmesiyle birlikte sektörün ihtiyacı ve isteği doğrultusunda Serin Projeyi de bünyesine katarak tek çatı altında toplanıp hizmet vermeye başlamıştır.Saka Grup bünyesi altında Nehir İSGM , NEHİR OSGB , SERİN PROJE , DEREN YAZILIM , NEHİR AKADEMİ iştirakleri bulunmaktadır.. Her bir iştirakimiz kendi bünyesinde uzman bir ekiple en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla yola çıkmış olup bunu gerçekleştirmeyi de başarmıştır. Fuarcılık sektörünün ihtiyaç duyduğu noktalarda gerekli çözümleri üreterek yolumuza güçlü bir şekilde devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Saka Grup İştirakleri, Türkiye’de düzenlenen tüm Fuarların Operasyonel Hizmetlerinde katkı sunmayı hedeflemektedir. Hedef olarak belirdeğimiz katkıyı;

  • Doğrudan Fuar alanlarındaki operasyonel hizmetleri vererek ve / veya

  • Fuar alanlarındaki stant projelerinin belli standartlar dahilinde kontrol edilmesini sağlayarak ve / veya

  • Fuar operasyonları ile ilgili tüm verileri barındıran yazılımımızı ortak çatı haline getirerek

    Sağlayabileceğimize inanıyoruz. Organizatörlere karşı oluşturduğumuz güvenilir profilimiz sayesinde bünyemizde bulunan ve kaliteden ödün vermeyen uzman ekibimizin sorunlara karşı uzlaşmacı yaklaşımıyla hedefimize 10.yılımızda ulaşacağımızdan eminiz.

Misyonumuz

Tüm iştiraklerimizle birlikte Fuarcılık sektöründe operasyonel hizmetlerin standartlarının oluşmasını ve gelişmesini sağlayan en büyük aktör olarak fuar alanındaki tüm hizmetlerde yer alan binlerce çalışanın çalışma kalitesini daha üst seviyelere taşımak.

Grup Şirketlerimiz